25 september Kolmapäevak Sõjamäel

Mängude tagasiside/ettepanekud
Post Reply
MargusP
Bravo Team
Bravo Team

25 september Kolmapäevak Sõjamäel

Post by MargusP » 26 Sep 2019 00:11

Palju tänu kõigile osalejatele ja fotograafile!!!

Loodan peagi näha fotograafi pilte, seniks saate vaadata kehvemaid minu pilte:
https://1drv.ms/u/s!Au_wTv7WhKqSnzNhkgs ... 0?e=1E8e7d

Ei tahaks kohe kuidagi õelda, et see oli selle aasta viimane tööpäeva õhtune mäng. Aga mängu lõpetasime juba kell 19:53, kuna pimedas mängusoovijaid jäi liiga vähe.

Kui kaks viimast liitujat ka lugeda, siis oli meid 20 + fotograaf. Nagu näha Sõjamäe on endiselt kuum tõmbe ala.

Peale kiirbriifingut õnneks mängijad kuuletusid ja saime kiirelt alustada juba kell 17:46.
Esimeses mängus olid lindita osapool oluliselt osavam. Selles mängus tuli vastase hoone II korruse tagumised ruumid hõivata ja võis ka sulgeda vastase surnuala, mida ka tehti.

Teine mäng oli minu meelest päris võrdne, mõlemad osapooled olid vastase lipule päris lähedal.

Kolmandas mängus kuulsin, et lindita osapool ei saanud väga lähedale lipule, aga lindiga osapool pani vastase lipu pikali umbes mõneks minutiks ja siis juba ka lõppes mäng. Keelatud oli jooksuga lipp pikali panna, lubatud kuni kiirkõnd, et vältida sprindi võitlust ja jääda ikka airsoftima.

Et õnneks kujunesid osapooled võrdlemisi võrdseks. Mängis kogu ala.

Tänan, et jäite terveks, olenemata ala väga ohtlikusest!!!

Kui mina avaldasin arvamust, et oli viimane tööpäeva õhtune mäng sel aastal, siis oli ka teisi arvamusi...

Post Reply