30.03.2019a Talihooaja lõpetamine Raku lõunakaldal

Mängude tagasiside/ettepanekud
Post Reply

User avatar
MargusP
Bravo Team
Bravo Team
Posts: 2014
Joined: 04 Mar 2014 22:03
Contact:

Re: 30.03.2019a Talihooaja lõpetamine Raku lõunakaldal

Post by MargusP » 31 Mar 2019 15:24

KOKKUVÕTE LAHINGPÄEVAST:

Briifingul tegime aplausi meile kõigile, et veetsime koos sisuka talihooaja. Aitäh kõigile, kes osalesid talihooajal ja selle lõpetamisel!!!

81 osalejat jagunes selliselt, et enamus eestlased olid Pearahaküttide poolel ja vene/ välismaalane/mina Gangsterite poolel. Ise jõudsin ka mõnes osas mängida, aga suure osa ajast tegin selgitustööd ja lasin fotokaga.

Selgitustööd oli vaja teha surnuala osas. Seekord katsetasin surnualana tervet tee pikkust. Kõik ei saa aru ja ei loe ka juhist, et surnualas (teel suvalises kohas) oled 1 min ja siis lähed mängu tagasi, aga ei alusta samast kohast kus langesid vaid vähemalt 50 sammu eemalt. Osad kohe nagu otsisid probleeme ja ärkasid ellu kohe vastase külje all. Mis siis, et airsoftis on tavaks, et surunalast kohe ei avata tuli vastase selga. Korraldajal peab lihtsalt pühenduma selgitustööle ja selgitama kõike mida pole kirjas.

KONTROLLPUNKTID:
Esimese ja neljanda kontrollpunktide juures olid vastased ümber lipu teineteisele kõige lähemal, sain ka mõne sellise hetke fotodele, kus lipp keskel ja mõlemal pool vastased.

Kui tavaliselt on Raku Gangsterid enamasti tappa saanud, siis seekord olid nad ülekaalukalt paremad. Seisuks kujunes lõpuks 5/1. Pearahakütid olid ka vahepeal täitsa osavad nõelajad.
_________________________________________________________________________

Sellise kuiva ilmaga pole mõtet suitsugranaate kasutada, ka suitsukoni on ohtlik. Tänu mängijate kiirele tegutsemisele õnnestus väike tulekahju kiirelt kustutada. Keegi oli vist tuletõrjet ka informeerinud, nad jõudsid väga kiirelt sinna sinkavonka järve taha.
_________________________________________________________________________

MIS MUUTUNUD SEAL ALAL:
Järvest läänepoolne kaldal on suur osa metsast eemaldatud, asemele on tekkinud lahedad mänguks sobivad künkad. Kui saan Silkaadilt loa, siis proovime ka seal.

Kaevikuliinidest on osad sisse vajunud, lasketiiru punkri katus põlenud ja sisse kukkunud.

Tagumised kaevikud on olulisemalt sügavamaks sõidetud tsiklite poolt, ka meie vahelt korssitasid nad läbi, nüüd saab mitmes kaevikus julgelt püsti käia. Ka albumis näha.

_________________________________________________________________________

INIMKATSE:

Sain kinnitust inimese eri olemuste osas. Kirjutasin endale enne mängu mängijate olemuse kolm varianti:

1) mängijad, kes olenemata korralduslikest apsakatest teevad oma fantaasiaga omale ise mängu põnevaks, inimlikult ei lähe surnualast väljudes kohe vastasele selga, on heatahtlikud korraldaja ja kaasmängijate vastu;

2) Mängijad, kes mängivad ainult nii nagu korraldajal kirjas, kasutavad ära rääkimata reeglid ja toimivad vastasele/korraldajale pahatahtlikult, näiteks surnualast väljudes lähevad kohe vastasele selga, lasevad üle lubatud võimsuse relvadega; eiravad ohutusnõudeid;

3) Korraldusliku apsaka korral teevad korraldajale ettepaneku apsakas muuta, samas on nõus mingi aeg jätkama ja leppima apsakaga.

Aga nüüdsel mängul avastasin, et on olemas ka neljas olemus, mängijad, kes nõuavad koheselt mängu peatamist ja apsaka muutmist ning lisaks ka veel sellised kes peatavad enda jaoks mängu, ootavad seni kui nende jaoks apsakas muutub või protestiks lähevad koju. Mitte mingil juhul ei saa oma peaga loogiliselt mõelda ja teha inimlikke otsuseid. Kindlasti on vaja ka mõnes foorumis teistele teatada, et kogu mäng oli ämber, ainuke hea asi oli ilm.

Siit tuleb meelde hiljuti avaldatud uudis, et järjekordselt on soomlased kõige õnnelikumad inimesed maailmas. Küsisin siis nüüdseks 20 a Soomes elanud sõbralt selgitust, kes väitis, et kuni vanemad ja riik kõik ettetaha ära teeb ongi nad õnnelikud.
Võib paralleele tuua minu avastatud n.n. neljanda inimolemusega, kellele ongi vaja kõik ühtemoodi ettetaha valmis teha, uuendused ja katsed on neile vastuvõetamatud.

____________________________________________________________
Apsaka piirjooned on ka erinevad, ühele apsakas aga teisele loogiliselt ja lihtsalt enda/vastase joaks inimlikuks tehtav.

Minu mõningane elukogemus õnneks ei heiduta mind eriarvamustest, mõistan mõttemaailma erinevusi aga jätkan ikkagi enda rada...

Lihtsalt teadmiseks teistele korraldajatele, et ärge ehmatage eriarvamustest, katsetage ja viige oma soovid ellu, te elate ju enda elu, mitte teistele, julget pealehakkamist!!!


Palju tänu osalemast ja elu värvikamaks tegemast, kõik nelja inimolemusega mängijad!!!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests