14 august kolmapäevak Sõjamäel

Mängude tagasiside/ettepanekud
Post Reply
User avatar
MargusP
Bravo Team
Bravo Team
Posts: 2074
Joined: 04 Mar 2014 22:03
Contact:

14 august kolmapäevak Sõjamäel

Post by MargusP » 15 Aug 2019 01:25

Palju tänu kõigile osalejatele!!! Ja palju tänu ka ala omanikule Pakendikeskus, et andsid ala parklasse pääsemiseks võtme. Selline koostöö on hea, hommikul viin võtme tagasi.

Püüdsin seekord, erinevalt tavalisest Sõjamäe mängudest, meelitada mängijaid alal erinevatesse kohtadesse, et võimalikult laialt ala proovida.
Sellepärast panin 6 punkti alale laiali.

Katsetasin seekord, et kas saab briifingut alustada 5 minutit varem graafikust, et oleks esimese punkti vallutamiseks rohkem aega. Lühi kiirbriifing ja õnnestuski mängu enda start anda 5 minutit varem, ehk kell 18:40. Kui mängijaid on vähe ja mõistvad inimesed, siis saab kiirbriifinguga täiesti hakkama ja kiirelt mängima...

Enamus oli sama seltskond kes eelminegi nädal Astangul, vaid mõned juures.
Sellisele väiksele seltskonnale on palju mõnusam korraldada.
Grupipildi unustasin seekord teha, lahingust vaid mõned:
https://1drv.ms/u/s!Au_wTv7WhKqSnleD3iU ... V?e=rEtJ7a

20 mängijat jagunes küll pooleks, kuid mitte võrdse osavuse poolest.
Oluliselt osavam oli lindita osapool, kes kuuest kontrollpunktist võitis viis punkti.
Õnneks lindiga osapool ei andnud alla vaid järjekindlalt üritasid puktidele ligi saada.

Viimase, kuuenda punkti juures oli kõige põnevam jälgida, kui lindiga osapool omaarust valitses kogu II kordset maja, sees neli ja väljas neli mängijat. Aga I korruse lipu ruumis polnud neist kedagi. Siis luuras lindita mängija maja I korruse tagumisest nurgast sisse, vaikselt hiilis läbi kõik kohad kuni leidis lipuga ruumi ja siis ootas seal 8 minutit vileni. See olevat olnud ta elu pikimad 8 minutit. Samal ajal ei teadnud lindiga mängijad midagi, et lipu ruumis oli vastane. Lahe oli vaadata kuidas üks kavaldas 8 mängijat üle ja võitis lipu.
Selline põnev lõpp sellele mängule...

Nii nagu eelmisel nädalal, pidasid ka seekord paljud (peaaegu enamus) mängijaid lõpuni vastu, umbes kella 21:30-ni. Aga oli ka juba hämar. Eks peab järgnevatel nädalatel mõtlema, kas nihutame mänguaega pisut varemaks?

Leidsin päris mitu märgistamata lahtist kaevuluuki, kolm olid kõrge rohu sees, mida polnud üldse näha. Näiteks parkla lähedal rohus, polnud üldse kaeve näha, väga kerge sisse kukkuda, märgistasin lindiga ära: https://drive.google.com/file/d/1aLfGF2 ... sp=sharing

Imestan, et sinna polnud end keegi ära murdnud. Loodetavasti mu ohutuslindid püsivad seal vähemalt mingi aeg, kuigi igasugu noori liigub seal palju, ka seekord oli 5 noort seal õhupüssidest märki laskmas.

Hr Ilmataat pani vihma osas täiega mööda, vähemalt see Norra oma. Pilved hajusid ja oli selge taevas, tilkagi vihma.

Aitäh Teile sõbraliku seltskonna eest, oli täitsa hea lahingõhtu !!!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests