25 mai Tamsalu kanalas

Mängude tagasiside/ettepanekud
Post Reply

MargusP
Bravo Team
Bravo Team

Re: 25 mai Tamsalu kanalas

Post by MargusP » 26 May 2019 10:20

Palju tänu korralduse eest!

Kui numbreid õigesti mäletan, oli meid ligi 120, eriüksus liideti armeega ja armeel olevat siis olnud ligi 20 mängijat rohkem.

Hea, et õhtul kohale läksime, nii saime nädalavahetuse pikemaks venitada. Õhtul oli ilm ilus ja tegime suure lõkke-grilli õhtu. Juttu jätkus kauemakski, põnev oli kuulata Afgaani sõjas osalenu muljeid ja viimased läksid magama alles kell 04 paiku. Kella 7-st rahulik ärkamine, kohvi ja tegutsema.

Nii õhtul kui hommikul tutvusime julge rebasega, mis lasi end rahulikult pildistada. Et ei olnudki vastaste n.n luuredroon?
Hiilisin lähemale siis kui ta kõrvale vaatas ja kui päris ligi sain, siis ta vaatas mind päris kurja pilguga, ühel fotol on näha ta põrnitsevaid silmateri. Metsloomale ligihiilimine andis hea adrelaksu hommikuks.

Ilmataat pani täppi, väiksed vihmahood algasidki kella 8:30 paiku.

Hea, et seekord mängis kogu ala, saime peaaegu päris lõppu rünnata. Kaks hoonet on seal nii suured, et mahuks kogu seltskonnaga nendesse mängima, kui kiusaks paduvihm.

Kontakte sai küllaga. Juhtus ka kus ei saanud ma aru, kas kuul lendas kõrval seinasse või vastu vesti, aga hetk hiljem lasi snaiper vesti, siis oli kindel.

Lõuna praad oli maitsev.

Kahe mängu peale kokku olen vist nüüdseks umbes pooltes ehitistes käinud, mitu mängu veel, et kogu ala jõuaks järgi vaadata, suur päris...

Viimased 2 elu said mul otsa kell 16 ja pool tundi hiljem saigi mäng läbi. Kui kell 16:15 parklasse jõudsin oli vähe masinaid järgi. Nii nagu ka minu mängudel, ei pea mängijad lõpuni vastu erinevatel põhjustel.
Mõnusalt pikk nädalavahetus tänu reede õhtule ja homme ka veel vaba päev. Sellepärast ongi mõnusam reede õhtust alustada...

Pikk lahingpäev heas seltskonnas, aitäh!!!

Post Reply