Fantaasia - S. Sõjamäe 16

Teised teemad
Post Reply
User avatar
MargusP
Bravo Team
Bravo Team
Posts: 2074
Joined: 04 Mar 2014 22:03
Contact:

Fantaasia - S. Sõjamäe 16

Post by MargusP » 11 Mar 2015 11:55

Kriitikutel ja pessimistidel ei soovita end traumeerida selle lugemisega.

Suur-Sõjamäe 16, kus mängime 22 märts.
Natuke fantaasia maailmast, et mida võiks seal rajada:

Miks just see ala?
1,2 km meie suurimast Ülemiste kaubanduskeskusest
1,4 km suurima liiklusega Ülemiste ristmikust
Elurajooni pole veel lähedal – saab ehk paugutada.
Lennujaam lähedal – see tuleb kasuks IV – etapil.

I-etapp:
Saavutada kokkulepe Ülemiste Cityga, et nendel tekiks huvi selle keskuse rajamise rahastamiseks, ehitades keskuse välja oma kulul. Opereerima (rentnikuks) hakkaks kes iganes, näiteks Militaarseiklus.ee või Relvad.ee või … .

Kui olen õigesti aru saanud, siis kas riik/Kultuuri min/Tallinna LV /kohalik LOV rahastavad/toetavad mõnda jäähalli/spordiklubi. Tuleks tekitada neist kellegil ka huvi militaarseikluse rahastamise vastu kuni saavutab militaarseiklus sellel ala pideva maksujõulise sissetuleku. Äkki on hr Kõlvartil lisaks võitluskunsti huvile ka militaristlikud kalduvused…

II-etapp:
Ehitada välja linnak (betoonid soodsalt vedelemas vähemalt kahes linnajaos) katuse alusele (umbes 5000m2). Katuseta haljasalale (umbes 5000m2) palkidest kaevikud, punkrid, põõsastik.
RKL meedias, Ülemiste kaubanduskeskuses ja ärihoonetes, ristmikul ning mujal.
Riiklike klientide (jõustruktuurid) meelitamine püsiklientideks tööpäevadel.
Sünnipäevad/firmade üritused/ärimeeste-linnaisade üritused.

III- etapp
Kui asi toimib, ehk suudame ala omanikus või mõnes investoris huvi investeerida sellesse etappi: II korrusele (umbes 5000m2) puhke/pesuruumid, kontor, kauplus, rendiosakond, remonditöökoda rendirelvadele.

I-korruse lae alla postidele ehitada kohvik, klaasseinaga, et kohvikust saaks jälgida lahinguid. Kohvikust läheb klaas koridor I-korruse lae all ala keskele, kus on juhtimiskeskus:
Lapsevanemad või kliendid saavad lahingus osaleda järgnevalt:
1) lae all siinidel liiguvad n.n droonid kaameraga, et saab kaamera suumida soovitud sõdalaseni ja pildistada/filmida ja kohe ka omale mälupulgale/serverisse laadida.
2) lae all siinidel liiguvad n.n droonid üksiklasuliste snaiperrelvaga, millega saab sihiku abil leida soovitud sõdalane, võttes lasersihikuga sihikule hakkab sõdalasel signaali saanud andur vibreerima, teades, et ta on sihikul on võimalus peituda. Vastasel juhul saab peale sihikule võetut näiteks 3 sek pärast lasta üksiklaskudega näiteks 3 lasku minutis.
3) I-korruse alla, maa sisse, käigud ja erinevatest kohtadest väljapääsud.
4) I-korrusel paapinnast 3-4m kõrgusele postidele mõned punkrid, laskeavadega.


I-korruse lae alla riputada helikopter/lennuki vrakid, millesse pääseb II-korruselt läbi põrandas olevate salakäikude. Õhusõidukid on varustatud snaiper/kuulipildujaga, piiratud arv kuule teatud aja jooksul.

Alale osta militaar hummer või maastur, millega saab transportida sõdalasi ja rünnata. Sõidukid on varustatud kuulipildujaga ja kuulile reageerivate anduritega. Saades kuuli anduri pihta seiskub mootor … minutiks.


Ööklubi ja sunakompleks mullikatega osaliselt II-korrusele ja osaliselt I-korruse lae alla, osaliselt klaas põranda ja klaas seinaga, et sealt näeks öö lahinguid. Saunakompleksist läheb trepp alla lahingväljal olevasse peegelseintega (sisse ei näe, välja näeb) punasesse privaat tuppa, kus mõni militaristlikum paar saab lahingu keskel lõõgastuda. Kui härrad lõõgastuvad, teeme meie lahinguid – raha eest, s.t et meie ei maksa vaid meile makstakse mängimise eest.
Näide viimasest relvatehase lahingust, et kohalikud töötajad olid väga vaimustuses nähes päris sõjariietust ja varustust ja sarnast relvastust.

IV – etapp
II-korrusele, kus umbes 5000m2-st on enda alla võtnud umbes 3000m2 lahingala,
umbes 1000m2 ööklubi koos kontori kaupluse jne, vabale umbes 1000m2-le rajada HOTELL.

Katusele helikopteri maandumisplats.

Kogu kompleki (lahingala, kohvik, ööklubi, saunakompleks, hotell, kauplus, rent, töökoda) opereerib üks (näiteks Militaarseikluse kollektiiv), mitte ala omanik.
Ala omanik saab vaid renti.


RKL igal pool ja lisaks kogu maailmas rkl, et saaks teha rahvusvahelisi lahinguid/võistlusi.

Siis ehk saab vajadusel loobuda riiklikust toetusest ja suudaks maksta kokkuleppe renti omanikule.

Kindlasti peaks eelnevalt airsofti tegevusega seotud seadusandluse põhjalikult üle vaatama ja meie tegevuse kooskõlla viima juhul kui on midagi valesti.


Kui oma selle aasta 45 a sünna sain pidada Militaarseikluse Männiku filiaalis, siis ehk järgmise ümarama (50a) juubeli saan pidada Militaarseikluse Ülemiste filiaali rahvusvahelisel lahingalal/ööklubis ja mullikas…
Või siis näevad seda lapselapselapsed…

Nonii Kriitikud, andke tuld…

User avatar
Kris
Echo6
Echo6
Posts: 655
Joined: 15 Oct 2009 23:47
Location: Tallinn
Contact:

Re: Fantaasia - S. Sõjamäe 16

Post by Kris » 11 Mar 2015 17:35

Kriitikutel ja pessimistidel ei soovita end traumeerida selle lugemisega.
:D
Who Dares, Wins
Does this ammo pouch make me look fat?

poja33
Echo6
Echo6
Posts: 11
Joined: 08 Dec 2009 16:50
Contact:

Re: Fantaasia - S. Sõjamäe 16

Post by poja33 » 11 Mar 2015 21:06

Margus mis sul nende helikopteritega on? Tahad lennujaaamast kohale lennata ja katusele maanduda ,tipp tundi kardad või.(Katusele helikopteri maandumisplats) :nose:

User avatar
MargusP
Bravo Team
Bravo Team
Posts: 2074
Joined: 04 Mar 2014 22:03
Contact:

Re: Fantaasia - S. Sõjamäe 16

Post by MargusP » 11 Mar 2015 21:25

poja33 wrote:Margus mis sul nende helikopteritega on? Tahad lennujaaamast kohale lennata ja katusele maanduda ,tipp tundi kardad või.(Katusele helikopteri maandumisplats) :nose:
Kui ma tipptundi kardaksin, siis ma maakleri tööd ei teeks.

Selleks ajaks kui kunagi see kompleks valmis peaks saama, on juba rohkematel militaarhuvilistel rikkuritel helikopter, millega kas naaberriigist/teisest linnast/linnajaost kohale lennata otse kompleksi katusele.
Aga mulle muidu jah helikopterid väga meeldivad, eriti sõjahelikopterid ja nende heli. ;-)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests