Airsoftfoorumist

Teised teemad
Post Reply

poja33
Echo6
Echo6

Re: Airsoftfoorumist

Post by poja33 » 30 Jul 2017 19:09

Tundub et on võtnud kuulda Marguse soovitust viia airoft rahvasekka ehk siis massidesse.

Janar
Echo6
Echo6

Post by Janar » 30 Jul 2017 20:55

poja33 wrote:Tundub et on võtnud kuulda Marguse soovitust viia airoft rahvasekka ehk siis massidesse.
:win: :win:

Kuigi tegu polnud mänguga, vaid mingite joodikutega, siis just selliste situatsioonide tõttu tuleb lõpetada mängud aladel, kus liigub palju "tsiviile"... Kui meie huvile tekib avalik hukkamõist või rohkem sääraseid juhuseid, siis hakatakse seda tõesti piirama. Meeles tuleb pidada siin Läänemaailmas valitsevat terroriohtu. Rahateenimise eesmärkidel mängude tegemised peaksid muutuma sellisteks, et need oleks asulatest eemal või siis selgelt piiratud. Ja see ei ole siin diskuteerimise koht!!

MargusP
Bravo Team
Bravo Team

Post by MargusP » 31 Jul 2017 11:08

poja33 wrote:Tundub et on võtnud kuulda Marguse soovitust viia airoft rahvasekka ehk siis massidesse.
Priit, kas hakkas Sul nüüd kergem?
Kahju, et Sa minu püüdlusi selliseks keerad. Väga rumal Sinust!!!
See juhtum ju toimus laeval rumalate poolt.
Kuidas on see minu soovitustega seotud? Kas mina soovitan mängule tulles lahtise relvaga vehkida. Loe mu kuulutuste lõpus olevat nõuet relvaga mängule tulemise kohta.
Sellises klubis on tõesti kehv olla kus selline vastik vanatüdruku tüüpi urgitseja on, väga kahju. Pigem võiks ju kokku hoida ja toetada teineteist.

poja33
Echo6
Echo6

Post by poja33 » 31 Jul 2017 19:07

Margus sa soovitad rahva seas mängida !!

jalutajad - tsiviilid

« Reply #82 on: June 02, 2017, 17:53:20 »

Panin välja kolmapäevaku Kakumäele ja kohe on tulnud kaks arvamust, et seal on liiga palju jalutajaid. Olen ise seal nii tööpäeva õhtul ja puhkepäeval jalutanud ja tööpäeva õhtul on jalutajaid vähem. Muidugi ei taha konflikte jalutajatega ega probleeme.

Praegu on airsoftijate seisukoht selline, et mängime vaikselt ainult nendes kohtades kus minimaalselt jalutajaid - see võib olla on täiesti õige seisukoht.

Vaatame asja teiselt küljelt:
Saan õigesti aru, et airsoft pole keelatud ega piiratud (piirang ainult, et ei häiriks kõrvalisi isikuid) sportlik hobi. Seadusandluse loomise ja meie jälgimisega nagunii tegeletakse ülevalt poolt ja ollakse kursis airsoftiga. Ainukesed kes meist ei tea on jalutajad.

Sellel ajal kui meie end peidame jalutajate eest, laiendavad teised adrenaliinikad jalutajatele ohtlikud, konkureerivad hobid oma tegevust ja laiendavad oma alasid.

Kui kukub mägironija Astangul või mujal pangal jalutajale pähe, kui peintboleri kuul tabab jalutajat, krossitsikkel hüppab üle künka jalutajale pähe või jääb marjuline suurel kiirusel kihutava krossikale ette. Kas olete näinud kui kiiresti ja tugevalt lendab discgolfi taldrik?, kui see nina vastu või kuklasse lendab, mis saab? Kas airsoft on ohtlikum?

Krossikad on omale rajanud ametlikud krossi rajad Raku ja Männiku järve ümber kus on palju jalutajaid ja ametlik koerte jalutamise ja ujutamise koht, samuti discgolfi mängijad on hõivanud tavalised pargid ja ka airsoftimiseks väga hea ala Männikul Saku krossiraja kõrval, enam ei saa seal alal ei meie ega krossikad tegutseda, kui siis öösel.
Samuti ju võiks olla avalikud airsoftimise alad kus jalutajad liiguksid ettevaatlikumalt või väldiksid nagu discgolfi, krossikate, …, radadel.

Airsofter, kes on nõus, võiks jalutaja nägemisel lehvitada või näidata püstist põialt ja viisakalt õelda, et me lihtsalt mängime ja ei ole mingid päris relvad, seda olen palju teinud ja pilk kohe muutub sõbralikumaks.
Ohutumas kohas võiks isegi lasta jalutajal mõne lasu teha ohutus suunas, et saaks aru millega laseme ja siis räägib jalutaja ka tuttavatele kui lahe asi on airsoft. Olen sedasi teinud 3 korda ja väga rõõmsa tänu sain.

Eks kindlasti on sellel julgemal tegutsemisel omad tagajärjed, algul kindlasti sageneb helistamine hädaabi numbrile ja ka võib-olla politsei saabumine ja ajakirjandusse sattumine. Siis hea kriitikutel näpuga näidata.

Aga kui selle raske ülemineku aja üle elame, kus hädaabi ja politsei meiega harjunud, siis peaks ju meil lihtsam olema mängida. Kuigi arvan, et kui käitume mõistlikult jalutajatega, siis ei kutsuta politseid.

Eks kindlasti leidub meie hulgas pidureid, kes lasevad valesse kohta.
Need kaks juhust mida olen kuulnud, kus Türisalus lasti eramu hoovi ja Männiku linnakus lasti autogaraazi aknasse olid ju ka üksikute viga mitte korraldatud mängu ajal. Ja mõlemas kohas enam ei lubata mängida.

Ma ei usu, et ülejäänud maailma airsofterid end nii väga peidavad, pigem näidatakse end rohkem, harjutakse jalutajatega (hea näide Narva mängust), laiendakse oma alasid, leitakse alasid ja mängijaid juurde.

Küsin, miks meie end jätkuvalt peidame ja nii väga jalutajaid kardame? Jalutajaid, kes võiksid hoopis meist rohkem teada ja isegi tulevikus osaleda meie mängus.

Ma ei mõtle, et me peaksime nüüd raha sekka mängima minema vaid jutt käib üksikute jalutajatega aladest.

Või mida teised arvavad?

MargusP
Bravo Team
Bravo Team

Post by MargusP » 02 Aug 2017 14:00

Kahju Priit, et Sa ei mõista mu mõtteid. Panid siia mu enda teksti ja väidad, et soovitan minna rahva sekka mängima. Aga kui loeksid uuesti mu kirjutist, mille koopia oled siia pannud, siis ka seal on ju eelviimane lause selline:
Ma ei mõtle, et me peaksime nüüd raha sekka mängima minema vaid jutt käib üksikute jalutajatega aladest.
Ja see postitus, millele siin algselt airsoftfoorumis vihjasin, ei puudutanud ju alal mängu vaid üksikute huligaanide lollust laeva peal.

Inimesi on erinevaid, osad naudivad elu, aga mõned üksikud naudivad teiste tegevustest vigu otsida ja neid omas arusaamas esile tuua, kahju sellisega ühis klubis olla.
Ma ei viitsi rohkem sellise mõttetu peale aega raisata ja vaielda.

Post Reply