Jõulutervitused 2014-2019a

Teised teemad
User avatar
MargusP
Bravo Team
Bravo Team
Posts: 2077
Joined: 04 Mar 2014 22:03
Contact:

Jõulutervitus 2018a

Post by MargusP » 23 Dec 2018 13:38

Ilusaid Jõule kõigile!!!

Hea jälle viimasest poolest aastast ja kogu aastast kokkuvõte teha.
Aasta oli põnev mänguderohke.

Jätkuvalt suur tänu foorumile!!!, tänu sellele me siin koos oleme.

TURNIIR PARIMA VÄLJA SELGITAMISEKS:

15 dets turniir Tartus tegi loodetavasti airsofterite seas uue ja olulise sammu edasi. Kui seni vaid oldi kuulnud, et erinevates naaberriikides toimuvad mingid võistlused, siis nüüd tänu Tartu Lahingrajale:
1) osalejad said aru, mis suunas end arendada;
2) kaasaelajad said põnevusega jälgida, lemmikmeeskonnale kaasa elada ja said teada, et airsofti saab harrastada ka spordialana. Nii olevat see enamus riikides peale meie riigi???
Loodetavasti pandi sellega airsoftis uus pall veerema, mis viib airsofti uuele tasemele.

Ei vaidle vastu, et on osavamaid mängijaid, kes ei taha enda oskusi avalikuse ees demonstreerida. Sügav kummardus nende ees, kes aga näevad vaeva, võistlevad avalikult ja on valmis meie riiki esindama mujal maailmas. Nüüd on märtsis Soomes toimuvat maailmameistri võistlust palju põnevam jälgida.

Loodetavasti paneb peagi üks Tallinna lähedane paintballi ala veel enda ala Mängukohtade rubriiki, kus saab ka harjutada intensiivsemaid mänge. Edu võistlejatele!!!


UUS ALA:
Viimase aasta parima kingituse tegi Militaarseiklus uue põnevaima mänguala leidmisega Tallinna külje all Laagris. See on minumeelest üks põnevamaid alasid, kus peaaegu kõik olemas. Nii erineva ehitusega kaevikuid pole ma varem näinud, lahe sarapuumets, väga erineva tihedusega mets ja võsa, palju ehitisi ja künkaid ja soovi korral saad ka lahingusse masinad kaasata. Soomukid ja muud sõjamasinad ka ilutsevad seal.

Nii, et hoidke silmad lahti, äkki märkate veel mõnda põnevat ala, millest tegelikult sageli mööda käite...
Hea on teada, et on valmimas veel alasid tublide aktivistide poolt, palju jõudu ja jaksu neile!!!

KORRALDAJAD ja KOOSTÖÖ:

Hea on näha kuidas on lisandunud uusi korraldajaid ja suur rõõm, et Militaarseikluse noored on lisandunud korraldajate hulka. Mänge korraldati sel aastal palju ja tänu Beivo ja Antsule viidi mängud koju eri piirkondade mängijatele.
Minu ajaarvamise järgi, mis on kestnud 5 aastat, ei tea ma teist sellist korraldajat kui Ants (Remius), kes teeks nii palju mänge nii erinevates kohtades üle Eesti.

Viimasel aastal lisandus tubli Nullgrupp ja Wortex. Kahju, et need enam ei korralda, kes tegid kaks mängu Kloogal aasta alguses.
Tartu ja Pärnu on endiselt aktiivsed piirkonnad. Mis toimub meie maa idas ja läänes, seda ei tea???

Loodetavasti tuleb veel uusi korraldajaid juurde ja ka noored ehk proovivad oma unistused ellu viia. Ärge kartke abi paluda kogemustega korraldajatelt oma esimese mängu korraldamisel, mõni kogemustega korraldaja on kindlasti abivalmis.

Minu suured tänud Bjornile!!!, kes aitas mu esimese mängu läbi viia. Mäletan, kuidas mul esimesel mängul Männiku Puidus juhe kokku jooksis, aga Bjorn viis lihtsa lükkega mängu lõpuni...
Kui kõrvaltvaatajana tundub korraldus lihtne olema, siis ise esmakordselt mängu läbi viies võib ära ehmatada...

Sega´ga koostöös sain ka kaks mängu teha, seekord oli ka meil senistest suurim osalejate arv 118.
Hea koostöö oli ka Militaarseiklusega ja hr Enrikoga, kellaga jõudsime ka kaks mängu koos teha.

Kolmapäevakud õnneks ei surnud välja, ka Pärnu oli aktiivne nädala siseste mängudega...

ÄGEDAIMAD MÄNGUD:

Meelejäävaimad mägud minule selle aasta jooksul:
1) Sõõru suvepäevad 3-5 aug (https://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=4945.0 ) – sai kõige kauem airsofteritega koos olla, head lahingud ja toitlustus;

2) Männikul 1 sept (https://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=5072.0 ) - võimsad elamused pikast lahingust;

3) Pahkla milsim 8 sept (https://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=5066.0) – hea tiimi koostöö, vastasel väga pikk ja raske päev, kuulipiirangud;

5 aasta meeldejäävaimad on kaks:
1) Pantvangi põli ja vabanedes kättemaksumissioon vaenlase tagalasse Militaarseikluse mängul Rutjal 6-7mai 2016;

2) SummerCamp2015 Kuusalu polügonil, tugeva elamuse andis sealse mängu lõpufinaal, kus meid päästis raadioside, abiväed saabusid viimasel hetkel.

Ekstreemseimad temperatuuri poolest on olnud kaks Bjorni mängu ja mõlemad samas kohas – Piirsalu baasis: kõige kuumemad ilmad, kus ööpäeva ringselt oli +30, kõik päevad, see oli SummerCamp2014. Hea mälestus pikkadest suvepäevadest.
Ja talve ekstreemseim oli seal samas kohas, kus oli temp -13. Aga ma ei mäleta, et oleks olnud kasvõi kordgi külm, koguaeg oli põnev tegevus. Ainult umbes 6-7 relva surid seal.
Aga sellised äärmused jäävad vähemalt meelde

Ja igas lahingus on olnud midagi erilist, mida kõike pole mõtet siin kirjeldada...

ÜLDINE MULJE:
Mulle tundus, et sel aastal on airsofterid vähem aktiivsemad kui eelmisel aastal, samas mitmel korraldajal (ka minul) oli just sel aastal suurim arv osalejaid...
Vaadates airsoftfoorumi külastajate arvu päevas, siis on see hüppeliselt kasvanud, just aasta teisest poolest. See annab lootust, et meid tuleb juurde...

Tänu uutele poodidele läheb midagi ka odavamaks, mina sain sel aastal kuulid (0.25g) senisest ligi 50% soodsamalt ja kuulid toodi koju või lahingplatsile kohale.

Suur rõõm on meie klubi (ACE) aktiivsuse üle, meil on tõeliselt hea juht Andres, rahulikku närvi ja jaksu meie motiveerimisel/kantseldamisel!!!
__________________________________________________________________________

MINU NUMBRID:
Mul täitus oktoobris airsoftis 5 aastat, selle ajaga olen osalenud 293 mängus ja korraldanud 89 mängu, sel aastal 20 mängu, ei teagi on see palju või vähe, aga naudin täiega Teie seltskonda ...
___________________________________________________________________________

Mõnusat Jõulurahu!!!, ja jääme siis koos järgmist lahingaastat kujundama...

Hea oleks ka teiste muljeid ja ootusi teada...
Last edited by MargusP on 25 Dec 2019 18:11, edited 1 time in total.

User avatar
MargusP
Bravo Team
Bravo Team
Posts: 2077
Joined: 04 Mar 2014 22:03
Contact:

Re: Jõulutervitused 2014-2019a

Post by MargusP » 25 Dec 2019 18:09

Rahulikke Jõule!!!

Aeg lendas kiirelt ja põnevalt Teie seltskonnas, aitäh Teile!!! ja tore on jälle möödunu kokku võtta sellega mis meelde jäi:

Esmalt suur tänu siinsele foorumile!!!, tänu temale me siin koos oleme.

Teeme sügava kummarduse ja aplausi suurimatele korraldajatele Beivole ja Antsule koos nende abilistega!!! Tänu nendele toimuvad mängud Eesti väga erinevates piirkondades ja toovad Teile mängud kodule lähemale.

Endiselt on minu meelest üks aktiivsemaid mängude piirkondi Pärnu, sel aastal nende populaarseim sõna on Lüpsikas. Tartu kohta ei tea ma andmeid. Tore, et Markko hakkas meile häid mänge tegema, loodetavasti ei jää Ta talveunne...

Head mälestused on endistelt headelt korraldajatelt Bjornilt, Militaarseikluselt (teeb endiselt sise ja noortele) ja X-Forcelt – olid head ajad. Ootan neid tagasi meile mänge korraldama...

Aga soovime kõigile endistele, praegusetele ja uutele korraldajatele palju jaksu ja tahet meile mängude korraldamisel!!! Ja julget pealehakkamist uutele korraldajatele!!!
Mina laisana ei viitsi palju Tallinnast kaugemal mänge teha.


MILITAARSEIKLUS:
Huvitavaim pikim protsess ja eksistents minu silme läbi on Militaarseiklus. See kuidas seal toodetakse meile uusi airsoftereid on suur ime ja rõõm. 6 aastat tagasi ei saanud ma sellest aru, aga nüüd tulemust nähes mõistan.
Noortega tegelemine, sünnipäevade ja muude ürituste tegemine, nendele distsipliini ja oskuste õpetamine on pikk ja raske töö. Tulemus on minumeelest väga hea. Noortest on sirgunud osavad mängijad, sõbralikud sõbrad ja mõnega isegi olen saanud koostööd teha – aitäh!!!

Umbes nädal tagasi peale Lohusalu mängu sinna rendikaid tagasi viies avanes hea vaade kui vaiksel nädalavahetuse päeval Militaarseikluse mõlemas klassis toimus kahe instruktori aktiivne juhiste jagamine ja mänguks ettevalmistamine - kõva töö käib seal meie hobi tutvustamisel ja uute liikmete leidmisel.

Aitäh Militaarseiklusele, et on andnud võimaluse head koostööd teha nii relvade rendil kui ka järelkasvuga lahingute korraldamisel!!!
Sügav kummardus Marek Hinno ja tema tööka kollektiivi ees ja palju jaksu sellise vajaliku töö tegemisel!!! Ja palju jaksu Marekile airsofti alade tegemisel Tallinnast ka välja poole...

___________________________________________________________________________

Tore jõulueelne kingitus oli, et Lohusalu Pansionaadis sai mängida vaid 5 euro eest ja elamused olid võimsad.

_________________________________________________________________________

Olen tänulik, et olete leppinud mõttega minu mängudel, et kohapeal mängu eel toimub vaid kiirbriifing, et briifingu üldmõtted loete foorumist. Nii oleme mänguaega säästnud 15 min kuni 30 min, tänud mõistmise eest!!! Eks iga korraldaja katsetab ise kuidas on parim viis briifing läbi viia, mis on õigeim, ei tea...

Meeldejäävaimad:
Tamsalu, mis jäi meelde ka tänu kahele päevale venitamisega väikse seltskonnaga.

Meeldejäävaim korraldus: pika ja ajamahuka korraldusega Raku suvepäevad, aga ka üks mõnusamalt meeldejäävaim. Mina ise ei ole sellest eriti vaimustatud, aga nüüd hiljem on päris sageli seda õeldud, et oli võimas üritus, seda on hea kuulda, tänud koostöö eest Militaarseikluse Puulmannile!!!
Ja minu korraldatud 100-s mäng 113-le mängijale Laagris, mis oli minule meeldiv shokk.

Meeldejäävaim kahju – põnevaim Laagri ala, et praegu ei lubata seal mänge teha.

Kahju, et ei saanud osaleda aug alguse mängul, mul on aug alguses isa sünna ja tavaliselt tähistme seda mitu päeva kalavetel. Loodetavasti jõuan ikka Lüpsikasse ja ka teist korraldajate mängudele rohkem.


Parimad kingitused olid tassid koostööpartneritelt.
Meeldejäävaim väljend oli „hapukurgihooaeg“ augustis noorelt, kes ei leidnud mänge alaealistele

Tänan meie klubi ja klubi DRG kellega olen saanud end arendada ja koos mängida.


Olen osalenud 337 mängus koos eilsega, seda alates okt 2013a
Ja korraldanud 110 mängu.
_____________________________________

Loodetavast tuleb korraldajaid ja mängijaid juurde, et tekiks valikuvõimalus ja rohkem mängukaaslasi...

KOKKUVÕTTE:
Mängijaid, korraldajaid ja alasid on juurde tulnud.

Minule tundub, et airsoft areneb õiges suunas

Kas ehk teised ka väljendavad siin oma seisukohti möödunust?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest